DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
410 000 PLN
9,58 PLN/m2
BOSKA WOLA
Opis
Działka rolno-budowlana położona w miejscowości Boska Wola w powiecie białobrzeskim, w gminie Stromiec. Nieruchomość z przeznaczeniem w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod tereny mieszkalnictwa rolniczego i zabudowy zagrodowej (MR), oraz pod tereny użytków rolnych (R).
Dla tych terenów dopuszcza się również nieuciążliwe funkcje związane z produkcją rolną w tym np.: agroturystyka, przetwórstwo rolno-spożywcze, nieuciążliwe usługi komercyjne, mieszkalnictwo letniskowe i usługi publiczne. 
Do miejscowości Stromiec (9km), miasto Warka (12km) i Białobrzegi (19km), pkp (6km), godzina drogi samochodem do Warszawy.
W okolicy znajduje się hodowla alpak, ośrodek rekreacyjny przy rzece Pilica - Biała Góra (6km), rzeką Pilicą organizowane są spływy kajakowe, stadnina koni i inne atrakcje,
Urocze okoliczne lasy oraz malownicze tereny rekreacyjne.
Stromiecczyzna to kraina leżąca na skraju Puszczy Stromieckiej, części Puszczy Kozienieckiej. 
Zaletą tej gminy jest czyste powietrze, spokój, dużo lasów, ośrodek wypoczynkowy w Białej Górze nad Pilicą. Już teraz wiele tamtejszych miejscowości staje się miejscami wypoczynku weekendowego i wakacyjnego.
Szczegóły oferty

Cena410 000 PLN

Cena za m29,58 PLN

Powierzchnia działki42 800 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Ukształtowanie działkiPłaska

Kształt działkiNieregularny

Przeznaczenie działkiRolno-budowlana

Plan miejscowyPlan zagospodarowania przestrzennego