DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
1 070 000 PLN
843,18 PLN/m2
STARE BABICE
ul. Kampinoska
Opis
Na sprzedaż działka pod bliźniaka położona w powiecie warszawskim zachodnim, w gminie Stare Babice – Zielonki Wieś - zaledwie 5 km od granicy Warszawy (Bemowo) przy ulicy Kampinoskiej.
Działka o powierzchni 1269m2,  pod budowę bliźniaka. Istnieje możliwość zakupu połowy działki jedna 600m2 druga 669m2 i wybudowaniu na każdej z nich połowy bliźniaka. Wszystkie media miejskie w drodze.
Marzysz o swoim domu już od wielu lat? Istnieje możliwość współpracy z naszym zaufanym architektem i zaufaną firmą budowlaną. Musisz tylko opowiedzieć im o tym jak dom ma wyglądać. Czy jest coś wyjątkowego co chcesz, żeby się w nim znalazło? Architekci i inżynierowie pomogą Ci to zrealizować. Jeśli przyjdziesz z konkretnym budżetem, których chcesz przeznaczyć na swój dom, pomogą Ci go zaprojektować. Wspólnie ustalicie finansowe ramy budowy. Po podpisaniu umowy cena, którą w niej ustalicie jest stała i niezmienna. Nawet wzrost cen materiałów budowlanych w trakcie budowy nie będą miały na nią wpływu. Zlecając budowę swojego domu masz pewność, że zajmą się tym od A do Z. Jako generalny wykonawca zajmą się wszystkim co składa się na budowę Twojego domu. Mają doświadczenie w technologiach, dzięki którym Twój dom będzie bardziej energooszczędny i ekologiczny. Myślisz o pompie ciepła, instalacji fotowoltaicznej, wentylacji mechanicznej – powiedz im o tym. Po zakończeniu prac zlecają czyszczenie Twojego domu, mycie okien i drzwi. Nie zostawią Cię samego z pracami wykończeniowymi. Pomogą zaprojektować i wykończyć wnętrza Twojego domu. Kuchnia, schody, zabudowy, łazienki – nasi fachowcy są do Twojej dyspozycji.
W bliskiej odległości nieruchomości znajduje się Kampinoski Park Narodowy. Dojazd do Warszawy: samochód (trasa S8, wjazd na węźle Bemowo) lub autobus (linia 714 i 729 do pętli Górczewska). W pobliżu mieszkańcy znajdą pełną infrastrukturę niezbędną do codziennego funkcjonowania całej rodziny - nowo otwartą szkołę podstawową, sklepy spożywcze i dyskonty, przychodnię, aptekę, a także klub fitness, kort do squasha czy stadninę koni. Najbliższe sąsiedztwo nieruchomości stanowią nowe i nowo powstające osiedla domów jednorodzinnych. Zaplecze handlowo-usługowe dla mieszkańców stanowią także obiekty położone w ościennych dzielnicach Warszawy – Bemowie i Bielanach.
Świetna oferta dla rodziny oraz dla wszystkich, którzy uwielbiają bliski kontakt z naturą a jednocześnie potrzebują szybkiego połączenia z centrum Warszawy. Działka w idealnym miejscu do wypoczynku i wycieczek. Okolica bardzo prężnie rozwijająca się. Dobra, przyjazna gmina inwestująca w rozwój.
Szczegóły oferty

Cena1 070 000 PLN

Cena za m2843,18 PLN

Powierzchnia działki1 269 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Ukształtowanie działkiPłaska

Kształt działkiProstokąt

Przeznaczenie działkiBudowlana

PrądW drodze