Pruszków

ul. Zenona

Parametry

Cena
998 000 PLN
Cena za m2
2 475,22 PLN
Powierzchnia
343 m2
Powierzchnia użytkowa
291 m2
Powierzchnia działki
388 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
11
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Segment skrajny
Rok budowy
1988
Rynek
Wtórny
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Numer oferty
1423/2439/ODS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż dom w Pruszkowie o powierzchni użytkowej 300m2. Dom może funkcjonować jako duży dom jednorodzinny dla wielopokoleniowej rodziny, istnieje również możliwość wydzielenia biura lub zrobienie hostelu, czy też kilku kawalerek na wynajem. W okolicy tylko domy jednorodzinne oraz piękne widoki. Doskonale zaprojektowany, z bardzo dużym potencjałem, położony w Pruszkowie Ostoji przy cichej zielonej ulicy. Powierzchnia całkowita domu: 340m2, działki 388m2.
Dom budowany w technologii tradycyjnej, okna plastikowe, dach kryty blachą. W pokojach podłogi drewniane. Działka w pełni zagospodarowana, zadbana i urządzona.
Nieruchomość położona w zielonej okolicy, gdzie w ciszy i spokoju można spędzać czas. Świetna oferta dla rodziny oraz dla wszystkich, którzy uwielbiają bliski kontakt z naturą a jednocześnie potrzebują szybkiego połączenia z centrum Warszawy. Działka w użytkowaniu wieczystym.
Pruszków to największe po Warszawie pod względem liczby mieszkańców miasto aglomeracji warszawskiej. Ostoja - dzielnica Pruszkowa znajdująca się na południowy wschód od jego centrum. Zabudowa Ostoi to niemal wyłącznie domy jednorodzinne (wolno stojące i szeregowe). Samo osiedle zaczęło powstawać w latach 60. XX wieku.
Bazę sportową miasta stanowi stadion wraz z boiskami treningowymi, stwarzający możliwość uprawiania piłki nożnej i lekkiej atletyki, hala sportowa, siłownia, kryta pływalnia, a także przyszkolne sale gimnastyczne i boiska.
Pruszków może poszczycić się rozwiniętą siecią placówek szkolnych i przedszkolnych. 
Na terenie miasta Pruszkowa znajduje się strefa chronionego krajobrazu, powierzchnia terenu obszaru chronionego wynosi około 80 ha.
Obiektem o szczególnych walorach krajobrazowych jest zlokalizowany w centralnej części miasta Park Potulickich o powierzchni 23,5 ha wraz z Dworem Potulickich. Na uwagę zasługuje układ wodny na terenie parku, który stanowi powierzchnię około 8,5 ha, składający się z czterech stawów, zbiorników wodnych oraz systemu łączących je kanałów jak również starorzecze tj. zespół starego koryta rzeki Utraty oraz zespół podmokłych zbiorowisk szuwarowo-turzycowych. W Parku Potulickich występuje stary, cenny drzewostan parkowy.
Kolejnym cennym obiektem przyrodniczym jest zespół wodny o powierzchni około 5 ha, na terenie Parku Mazowsze, położony w północnej części miasta (dzielnica Żbików).
W Pruszkowie odbywa się wiele interesujących imprez, co stwarza wyjątkowy klimat miasta, do niedawna podporządkowanego wyłącznie rytmowi nieodległej Warszawy. Obok przedsięwzięć typowo rozrywkowych proponuje się mieszkańcom dostęp do tzw. kultury wysokiej w postaci koncertów symfonicznych w świątyniach i w parkach. Wydarzenia realizowane są przez Biuro Promocji i Kultury Miasta i samorządowe instytucje kultury. Z roku na rok wzrasta zainteresowanie mieszkańców bogatą ofertą.

Parametry dodatkowe

  • Dach: Blacha
  • Kształt działki: Prostokąt
  • Ogrodzenie: Metalowe
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Vistate dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Vistate z siedzibą przy Lekka 3 lokal 28, 01-910 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres joanna@lebiedz.pl… czytaj więcej