Nieporęt

Parametry

Cena
367 000 PLN
Cena za m2
243,22 PLN
Powierzchnia działki
1 180 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Ujęcie wody
Studnia
Numer oferty
1473/2439/OGS

Opis nieruchomości

Nieporęt, piękna działka budowlana blisko Zalewu Zegrzyńskiego. Bardzo dobry i szybki dojazd z Warszawy, zarówno własnym środkiem lokomocji, autobusem jak i pociągiem. W otoczeniu nowe domy jednorodzinne i bliźniacze. Cicha i spokojna okolica. Kształt działki 20 x 59, oraz położenie dłuższym bokiem do ulicy dojazdowej umożliwiają budowę domu bliźniaczego. Bardzo dobra oferta dla każdego, kto ceni bliskość natury, wody, lasów, a jednocześnie szybki dojazd do centrum Stolicy. Sąsiedztwo Zalewu Zegrzyńskiego z licznymi portami jachtowymi, plażami. Wymarzone miejsce dla miłośników sportów wodnych, spacerów, wycieczek rowerowych. Blisko nowoczesna szkoła, basen i wszelkie udogodnienia. Okolica prężnie rozwijająca się  z dostępną pełną infrastrukturą, bez potrzeby jeżdżenia do Warszawy. Działka znajduje się w ślepej, zacisznej uliczce. Urokliwe miejsce zaledwie 25 minut samochodem z Warszawy.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Przystań, Las, Zabudowa niska, Centrum handlowe, Jezioro, Sklep, Park
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Kolejka podmiejska, Autobus

Kontakt

Joanna Lebiedź

Joanna Lebiedź

Telefon:
501 138 558
Telefon:
022-834-54-32
E-mail:
joanna@lebiedz.pl
Numer licencji:
756

Profil agenta i oferty
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Vistate dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Vistate z siedzibą przy Lekka 3 lokal 28, 01-910 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres joanna@lebiedz.pl… czytaj więcej