Łomianki

Dąbrowa Leśna, ul. Grzybowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 232 250 PLN
Cena za m2
750 PLN
Powierzchnia działki
1 643 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
35
Długość działki (mb.)
56
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
1357/2439/OGS

Opis nieruchomości

Jedna z ostatnich, unikalna działka budowlana, położona w rezydencjalnej części Dąbrowy Leśnej przy ulicy Grzybowej, w pobliżu Puszczy Kampinoskiej. Działka w drugiej linii zabudowy, z sosnowym i dębowym starodrzewiem, położona przy cichej, ślepej uliczce wyłożonej kostką brukową. Wszystkie media tj.prąd, gaz, wodą i kanalizacja w ulicy. Wymiary: około 56m z frontu na 35m w głąb. Dobry dojazd do centrum Warszawy zarówno komunikacją jak i samochodem. W bliskim sąsiedztwie centrum handlowe Auchan i Biedronka, w pobliżu przedszkola, szkoły i basen w Łomiankach. W cenę wliczony jest projekt wykonany w całości na zamówienie klienta.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Anna Siemiradzka

Anna Siemiradzka

Telefon:
606-343-994
E-mail:
anna.siemiradzka@lebiedz.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Vistate dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Vistate z siedzibą przy Lekka 3 lokal 28, 01-910 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres joanna@lebiedz.pl… czytaj więcej