Choiny

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
185 000 PLN
Cena za m2
108,82 PLN
Powierzchnia działki
1 700 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
20
Długość działki (mb.)
80
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Numer oferty
1352/2439/OGS

Opis nieruchomości

Działka budowlana na sprzedaż położona w cichej i spokojnej okolicy we wsi Choiny, gmina Poświętne, powiat wołomiński. Nieruchomość zadbana o powierzchni 1700m2 w prostokącie 80mx20m, położona bezpośrednio przy drodze gminnej. Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Wokół nowo wybudowane i budujące się domy na podobnych działkach. Możliwość podziału działki.
Piękna, malownicza okolica – zieleń i cisza. Przyjazne tereny, bliskość lasu, miejsce idealne dla osób lubiących aktywnie spędzać czas, jak i ceniących komfort oraz spokój. Odległość do granicy Warszawy to 25km natomiast do Centrum 40km.
Świetna oferta dla wszystkich, którzy uwielbiają kontakt z naturą.

Parametry dodatkowe

  • Możliwość podziału: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Cicha
  • Widok na: Pola, Podwórko, Inne budynki

Kontakt

Anna Siemiradzka

Anna Siemiradzka

Telefon:
606-343-994
E-mail:
anna.siemiradzka@lebiedz.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Vistate dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Vistate z siedzibą przy Lekka 3 lokal 28, 01-910 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres joanna@lebiedz.pl… czytaj więcej