Boska Wola

Parametry

Cena
410 000 PLN
Cena za m2
9,58 PLN
Powierzchnia działki
42 800 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Rolno-budowlana
Numer oferty
1449/2439/OGS

Opis nieruchomości

Działka rolno-budowlana położona w miejscowości Boska Wola w powiecie białobrzeskim, w gminie Stromiec. Nieruchomość z przeznaczeniem w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod tereny mieszkalnictwa rolniczego i zabudowy zagrodowej (MR), oraz pod tereny użytków rolnych (R).
Dla tych terenów dopuszcza się również nieuciążliwe funkcje związane z produkcją rolną w tym np.: agroturystyka, przetwórstwo rolno-spożywcze, nieuciążliwe usługi komercyjne, mieszkalnictwo letniskowe i usługi publiczne. 
Do miejscowości Stromiec (9km), miasto Warka (12km) i Białobrzegi (19km), pkp (6km), godzina drogi samochodem do Warszawy.
W okolicy znajduje się hodowla alpak, ośrodek rekreacyjny przy rzece Pilica - Biała Góra (6km), rzeką Pilicą organizowane są spływy kajakowe, stadnina koni i inne atrakcje,
Urocze okoliczne lasy oraz malownicze tereny rekreacyjne.
Stromiecczyzna to kraina leżąca na skraju Puszczy Stromieckiej, części Puszczy Kozienieckiej. 
Zaletą tej gminy jest czyste powietrze, spokój, dużo lasów, ośrodek wypoczynkowy w Białej Górze nad Pilicą. Już teraz wiele tamtejszych miejscowości staje się miejscami wypoczynku weekendowego i wakacyjnego.

Parametry dodatkowe

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Vistate dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Vistate z siedzibą przy Lekka 3 lokal 28, 01-910 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres joanna@lebiedz.pl… czytaj więcej