Klaudyn

ul. M. Ogińskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
535 000 PLN
Cena za m2
412,81 PLN
Powierzchnia działki
1 296 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
36
Długość działki (mb.)
34
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
1358/2439/OGS

Opis nieruchomości

Działka budowlana w miejscowości Klaudyn, graniczącej z Izabelinem i Puszczą Kampinoską. Administracyjnie 1 km od granic Warszawy. Wokół działki już zabudowane domami jednorodzinnymi. Okolica zadbana, uporządkowana. Gmina Stare Babice, bardzo dbająca o rozwój infrastruktury, inwestująca w rozwój. Blisko przystanki komunikacji (dojazd do metra Młociny), lub w kierunku Woli. Dojazd do centrum od strony Bielan, lub obwodnicą od strony Starych Babic. W niedalekim sąsiedztwie szkoły, gimnazjum, przedszkola, sklepy, przystanki komunikacji miejskiej. Okolica zielona, spokojna. Bardzo dobra propozycja dla miłośników przyrody dojeżdżających do Warszawy do pracy. Wspaniała okolica dla amatorów wycieczek pieszych i rowerowych wokół Puszczy Kampinoskiej.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Joanna Lebiedź

Joanna Lebiedź

Telefon:
501 138 558
Telefon:
022-834-54-32
E-mail:
joanna@lebiedz.pl
Numer licencji:
756

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Vistate dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Vistate z siedzibą przy Lekka 3 lokal 28, 01-910 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres joanna@lebiedz.pl… czytaj więcej