Kępiaste

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
109 950 PLN
Cena za m2
11,57 PLN
Powierzchnia działki
9 500 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Rolna
Prąd
W drodze
Numer oferty
1375/2439/OGS

Opis nieruchomości

Piękna działka 9500 m2 pod Warszawą, blisko Serocka.
Plusem działki jest to, że znajduje się zaledwie 48 km do Centrum Warszawy, a zarazem masz swój kawałek natury i ciszy. Jeśli jednak poczujesz chęć atrakcji, to Serock czeka (8km) za rogiem.
W Serocku poza cudowną architekturą i fantastyczną kuchnią znajduje się dostęp do zalewu Zegrzyńskiego i wszelakich atrakcji wodnych.

Działka składa się z dwóch działek i tworzy jedność, jednak jest możliwość przekształcenia jej na kilka mniejszych. Działka w 70% jest rolna (V i VI klasa), a w 30% leśna.

Jest to wspaniałe miejsce jako inwestycja lub własny kąt na Ziemi, gdzie zawsze można odpocząć lub zamieszkać. Sąsiedztwo jest bardzo wspierające.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Możliwość podziału: Tak
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Rafał Kaczmarek

Rafał Kaczmarek

Telefon:
608-711-418
E-mail:
rafal.kaczmarek@lebiedz.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Vistate dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Vistate z siedzibą przy Lekka 3 lokal 28, 01-910 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres joanna@lebiedz.pl… czytaj więcej