Nowy Dwór Mazowiecki

Parametry

Cena
2 550 000 PLN
Cena za m2
4 250 PLN
Powierzchnia
600 m2
Liczba pięter
2
Przeznaczenie
Medyczne
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Inne
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
8
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Pensjonat
Rok budowy
2000
Dostępne od
2023-02-13
Numer oferty
31/2439/OLS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż dochodowy, czynny pensjonat położony na pograniczu Modlina i Nowego Dworu Mazowieckiego. Budynek nadaje się do wykorzystania na dowolny biznes: hotel, biurowiec, siedziba firmy. Obecnie znajduje się tu pensjonat dla seniorów, funkcjonujący od  20 lat, z pełną, działającą infrastrukturą, doświadczonym i przeszkolonym personelem, dostawcami zaopatrzenia oraz sprawdzonymi procedurami. W obecnym kształcie można przejąć funkcjonujący dochodowy biznes: doświadczony kierownik, personel medyczny (lekarze, pielęgniarki, zaopatrzeniowcy, dietetyk, rehabilitant).
Budynek  po remoncie generalnym. Prowadzona działalność ze wszelkimi zgodami (Sanepid, etc.). Obiekt cieszy się doskonałą renomą, a pensjonariusze to w większości osoby z polecenia.  Doskonała lokalizacja, szybki dojazd z Warszawy. Blisko lotnisko Modlin, trasa gdańska. W pobliżu stacja PKP (szybka kolej z Warszawy).
Pensjonat aktualnie oferuje 33 miejsca dla seniorów.
Trzy poziomy budynku:
PIWNICA (suterena) - kotłownia (piec olejowy), szatnia dla personelu, pomieszczenia biurowe, magazyny, pomieszczenia gospodarcze oraz sanitariaty dla personelu.
PARTER - 8 pokoi dla pensjonariuszy (2- lub 3-osobowe), kuchnia, zmywalnia, jadalnia z salonem (kominek i TV)., dyżurka dla pielęgniarek.
PIĘTRO: 9 pokoi dla , salon - świetlica. Łazienki zlokalizowane bezpośrednio przy pokojach lub przynależne do pokoi.
Całość doskonale utrzymana i zadbana. Wszystkie pokoje widne, ciepła kolorystyka, doskonałe nasłonecznienie obiektu.
Dookoła zadbany ogród z wypielęgnowaną  roślinnością, altanka grillowa, ławeczki, alejki spacerowe.
Okolica cicha i spokojna, dużo zieleni. Z ogrodu panorama doliny rzeki Narew. Do wglądu pełna dokumentacja.
Możliwa rozbudowa, zmiana dotychczasowej funkcji, dobudowanie dodatkowego skrzydła, lub inne adaptacje stosownie do własnych potrzeb. 

Kontakt

Joanna Lebiedź

Joanna Lebiedź

Telefon:
501 138 558
Telefon:
022-834-54-32
E-mail:
joanna@lebiedz.pl
Numer licencji:
756

Profil agenta i oferty
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Vistate dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Vistate z siedzibą przy Lekka 3 lokal 28, 01-910 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres joanna@lebiedz.pl… czytaj więcej