Warszawa

Praga-Południe, ul. Mińska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 300 PLN
Cena za m2
75 PLN
Powierzchnia
44 m2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe, Sportowo/Rekreacyjne, Inne, Biurowe, Medyczne, Inne
Kaucja
1
Min. okres najmu (w latach)
1
Nazwa budynku
Soho Factory
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Stan budynku
Idealny
Rok budowy
2015
Numer oferty
64/2439/OLW

Opis nieruchomości

Atrakcyjne, gotowe biuro na Pradze - w kompleksie Soho Factory. Jedyne w swoim rodzaju biuro/lokal usługowy charakteryzujący się unikatowością i genialną LOKALIZACJĄ.

Powierzchnia użytkowa - 44m2 - może zostać wykorzystana na różne sposoby - od biura po usługi kosmetyczne. Doskonały punkt do prowadzenia każdego rodzaju biznesu. Pomieszczenie jest bardzo łatwe do aranżacji w wielu stylach.

W niedalekiej przyszłości ten rejon Pragi zmieni się diametralnie. Charakter planowanego osiedla, ceny nowych mieszkań, a za tym postępująca gentryfikacja sprawi, że Kamionek już wkrótce stanie się luksusową częścią Warszawy - podobnie jak kiedyś Marina Mokotów.

Istotne jest także, że rozkręcając już teraz biznes w tym miejscu, najemca jest w uprzywilejowanej pozycji, ponieważ ma gwarantowany znaczny przyrost nowych klientów, a obecna oferta lokali usługowych jest raczej uboga. Zanim inni wystartują z biznesem w tym miejscu, lokal będzie miał już swoją pozycję i markę.

Super na Mini Kawiarnie, Pizzeria, Salon Urody, Fryzjer, Biuro Nieruchomości.

Parametry dodatkowe

  • Czujniki dymu: Tak
  • Klimatyzacja: Tak

Kontakt

Rafał Kaczmarek

Rafał Kaczmarek

Telefon:
608-711-418
E-mail:
rafal.kaczmarek@lebiedz.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Vistate dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Vistate z siedzibą przy Lekka 3 lokal 28, 01-910 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres joanna@lebiedz.pl… czytaj więcej