Nowy Dwór Mazowiecki

ul. Mieszka I

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 500 000 PLN
Cena za m2
5 833,33 PLN
Powierzchnia
600 m2
Powierzchnia działki
2 077 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Medyczne
Liczba pięter
2
Rodzaj budynku
Pensjonat
Rok budowy
2000
Numer oferty
28/2439/OOS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż dochodowy, czynny, działający dom spokojnej starości, położony w Nowym Dworze Mazowieckim.
Pensjonat istnieje od ponad 20 lat, z pełną, działającą infrastrukturą, doświadczonym i przeszkolonym personelem, dostawcami zaopatrzenia oraz sprawdzonymi procedurami. W ramach sprzedaży przejęty będzie również cały dotychczasowy personel Obiektu, tj. kierownik oraz personel medyczny (lekarze, pielęgniarki, zaopatrzeniowcy, dietetyk, rehabilitant).
Budynek jest po remoncie generalnym. Prowadzona w pensjonacie działalność posiada wszelkie zgody (np. Sanepid) - do wglądu w naszej firmie. Doskonała renoma Obiektu sprawia, iż pensjonariusze to w większości osoby z polecenia. Wysoka stopa zwrotu z inwestycji.
Doskonała lokalizacja, szybki dojazd z Warszawy. Blisko lotnisko Modlin, trasa gdańska. W pobliżu stacja PKP (szybka kolej z Warszawy).
Pensjonat aktualnie oferuje 33 miejsca dla seniorów.
Trzy poziomy budynku:
PIWNICA (suterena) - kotłownia (piec olejowy), szatnia dla personelu, pomieszczenia biurowe, magazyny żywności, pomieszczenia gospodarcze oraz sanitariaty dla personelu.
PARTER - 8 pokoi dla pensjonariuszy (2- lub 3-osobowe), kuchnia, zmywalnia, jadalnia z salonem (kominek i TV). Niektóre pokoje mają własne łazienki. Niektóre z węzłem sanitarnym przypadającym na dwa sąsiednie pokoje. Ponadto na parterze dyżurka dla pielęgniarek.
PIĘTRO: 9 pokoi dla pensjonariuszy i salon - świetlica. Łazienki zlokalizowane bezpośrednio przy pokojach lub przynależne do pokoi.
Całość doskonale utrzymana i zadbana. Wszystkie pokoje widne, ciepła kolorystyka, doskonałe nasłonecznienie obiektu.
Dookoła zadbany ogród z wypielęgnowaną dorodną roślinnością, altanka grillowa, ławeczki, alejki spacerowe.
Okolica cicha i spokojna. Dużo zieleni dookoła. Z ogrodu rozpościera się panorama doliny rzeki Narew.
Obiekt sprzedawany jest w całości łącznie z istniejącą i działającą w nim spółką. Posiada wszelkie niezbędne uzgodnienia. Do wglądu książki przeglądu Obiektu oraz pełna dokumentacja.
Możliwa rozbudowa Obiektu i powiększenie go o dodatkowe skrzydło, zwiększające ilość miejsc dla pensjonariuszy do 50.

Parametry dodatkowe

  • Kształt działki: Prostokąt
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: PKS, Autostrada, Kolej, Lotnisko

Kontakt

Joanna Lebiedź

Joanna Lebiedź

Telefon:
501 138 558
Telefon:
022-834-54-32
E-mail:
joanna@lebiedz.pl
Numer licencji:
756

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Vistate dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Vistate z siedzibą przy Lekka 3 lokal 28, 01-910 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres joanna@lebiedz.pl… czytaj więcej