Nieporęt

Parametry

Cena
344 000 PLN
Cena za m2
296,55 PLN
Powierzchnia działki
1 160 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Studnia
Dostępne od
2021-01-22
Numer oferty
1463/2439/OGS

Opis nieruchomości

Działka pod budownictwo jednorodzinne niskie. Położona w Nieporęcie, niedaleko od Zalewu Zegrzyńskiego, ale nie w bezpośrednim sąsiedztwie wody. Aktualne plany zagospodarowania przestrzennego. Działka położona przy ulicy wewnętrznej, nieprzejezdnej. W otoczeniu nowe uporządkowane  budownictwo jednorodzinne. Dojazd wygodną drogą wewnętrzną o szerokości 11m. Parametry działki 20/59, szerokim bokiem do ulicy - dzięki czemu można wykorzystać również pod budowę domu bliźniaczego/dwurodzinnego. Bardzo dobra, spokojna okolica. Dobry i szybki dojazd do Warszawy samochodem, lub komunikacją miejską (autobus, szybka kolej). Prężnie rozwijająca się gmina. W Nieporęcie wszelkie udogodnienia: szkoły, przedszkola, przychodnie, liczne sklepy i usługi. Bardzo dobra inwestycja zarówno pod budowę, jak i jako lokata kapitału.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Dostępne w okolicy: Zabudowa niska, Centrum handlowe, Przystań, Restauracja, Las, Sklep, Jezioro, Park
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus, Kolejka podmiejska

Kontakt

Joanna Lebiedź

Joanna Lebiedź

Telefon:
501 138 558
Telefon:
022-834-54-32
E-mail:
joanna@lebiedz.pl
Numer licencji:
756

Profil agenta i oferty
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Vistate dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Vistate z siedzibą przy Lekka 3 lokal 28, 01-910 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres joanna@lebiedz.pl… czytaj więcej