O nas

 

Jesteśmy na rynku od 1989 roku jako Lebiedź Nieruchomości, a obecnie: Lebiedź Nieruchomości Vistate. 

Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy transakcji, i wiemy doskonale, co należy zrobić, aby każdą transakcję sfinalizować na warunkach najkorzystniejszych, jakie w danej chwili możliwe są do uzyskania.

Klienci, którzy korzystają z naszych usług już ponad 30 lat wiedzą, że mogą nas liczyć. Zawsze!

Dbamy o twój czas, spokój i bezpieczeństwo. Znane są nam liczne pułapki, w jakie można wpaść nie znając się na specyfice rynku. Jesteśmy właśnie po to, by Cię przed nimi uchronić.

Oferujemy kompleksowe usługi obrotu nieruchomościami, a eksperci Vistate uwalniają od wszelkich problemów związanych z organizacją transakcji. My zajmujemy się twoją nieruchomością, podczas gdy Ty możesz robić to, co umiesz, lub co lubisz.

Doskonale znamy rynek nieruchomości i wiemy, na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie i sprzedaży nieruchomości. Dzięki temu oszczędzamy twój czas i pieniądze.


Pamiętaj – w naszej firmie My proponujemy, ale to Ty decydujesz.
Ponieważ dla nas liczą się twoje wymagania i potrzeby.

Wiemy, ze formalności nie są dla Ciebie.
Dlatego zajmiemy się nimi.
Dla Ciebie i za Ciebie.

Wiesz, czego potrzebujesz.
Wiesz, czego wymagasz.
Wiesz, czego szukasz.

My się tym zajmiemy.


Znamy się nie tylko na rzeczy, ale również na twoich potrzebach. Zanim rozpoczniemy poszukiwania wymarzonej nieruchomości, szczegółowo zbadamy twoje oczekiwania i preferencje. Dzięki temu oszczędzimy czas na oglądanie ofert absolutnie nietrafionych. Każda nieruchomość jest kompleksowo badana, zapoznajemy się z wieloma dokumentami, aby mieć pewność, że bez wahania możemy Ci ją przedstawić.


Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Vistate Nieruchomości

Najlepiej opiszą nas słowa naszych Klientów

Przemysław Wojciechowski

Dzięki współpracy z Agencją Lebiedź udało nam się sprzedać prestiżową nieruchomość na warszawskim Żoliborzu. Do czasu nawiązania współpracy, starania na zawarcie transakcji z innymi agencjami, prestiżowymi i wyspecjalizowanymi nie dawały żadnego rezultatu przez ponad 2 lata. Pani Joanna Lebiedź i jej współpracownicy oprócz dużego zaangażowania, wykazali się wielką fachowością, znajomością wielu przepisów i uregulowań z zakresu prawa własności, nieruchomości, oraz niezwykłą cierpliwością w kontakcie z wyjątkowo trudnym i wymagającym klientem. Jesteśmy pełni uznania i szczerze polecamy współpracę z Agencją Lebiedź.

Agata Halén

Chciałabym serdecznie podziękować za wspaniałą współpracę, w wyniku której, moje mieszkanie sprzedało się szybko i bezproblemowo. Jestem bardzo wdzięczna za wszelkie informacje, jakich udzielila mi Pani odnośnie rynku sprzedaży nieruchomości oraz rad, dzięki którym mieszanie przyciągnęło poważnych klientow w bardzo szybkich czasie. Jednocześnie cenię sobie informacje, które otrzymywałam od Pani mailowo lub telefonicznie, często kilkakrotnie w ciagu dnia odnośnie statusu klientów z wszelkimi detalami oraz poradami. Wdzięczna jestem rownież osobie, która poleciła mi Państwa firmę Lebiedź Nieruchomości i w przyszłości sama napewno polecę Was moim znajomym.

Iwona Pawlicka

Rekomendacja Wyrazy uznania i podziękowania dla Pracowników agencji „Lebiedź” za profesjonalną i życzliwą obsługę przy sprzedaży mojego domu. Szczególnie podkreślam wiedzę merytoryczną, pomoc i zaangażowanie

Grzegorz Zalewski

„Doświadczenie obslugi sprzedazy mieszkania w pelni zgodne z moimi oczekiwaniami co do roli agenta wspierajacego. Poczynajac od wspolnego okreslenia wartosci rynkowej, poprzez organizacje i obsluge wizyt potencjalnych kupujacych, nastepnie negocjacje z klientami, konczac na podpisaniu aktu notarialnego. Podsumowujac – calosciowa obsluga na bardzo dobrym poziomie tak organizacyjnym jak i kultury osobistej.”

Krystyna i Tadeusz Chrostowscy

Sprzedaż naszego domu w Łomiankach (dobra lokalizacja, wysoki standard i b. dobry stan techniczny) zaczęła się nam wydawać niemożliwa. Kolejne agencje argumentując takie mamy czasy… rozkładały ręce. Dopiero gdy oferta trafiła do biura pani Joanny Lebiedź sprawa nabrała tempa. Zaczęły się wizyty potencjalnych nabywców a z jednym z nich sfinalizowaliśmy transakcję. Dziękujemy za profesjonalną i jednocześnie sympatyczną obsługę. Z tą firmą chce się współpracować i jest naprawdę godna polecenia pod każdym względem.

Dagmara Kulągowska

Polecam wszystkim serdecznie oddać sprawy zarówno kupna jak i sprzedaży mieszkania lub posesji w ręce BIURA NIERUCHOMOŚCI „LEBIEDŹ”. Biuro reprezentuje sobą wysoki poziom obsługi, w każdej sytuacji można liczyć na pomoc, nie zostawia klienta z problemem. Przyjazna atmosfera, duża otwartość i elastyczność, doskonała dostępność ( kontakt mailowy, telefoniczny i bezpośredni). Wszystkie formalności zostały przeprowadzone szybko i sprawnie. W tym biurze można liczyć na pełen profesjonalizm połączony z niespotykaną ciepłą i przyjazną atmosferą.

Świadectwa i licencje

Zobacz więcej

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: