Ostrów Wielki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
421 000 PLN
Powierzchnia działki
4 547 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie działki
Rolno-budowlana
Numer oferty
1363/2439/OGS

Opis nieruchomości

Mazury. Piękna działka z linią brzegową położona nad jeziorem Gil Wielki.
Działka o powierzchni 4547m2, dla której kilka lat temu uzyskano warunki zabudowy dla domu drewnianego, całorocznego. W cenie działki jest opracowany dla gruntu wspomniany projekt. Wyjątkowe, urokliwe miejsce. Do Warszawy 220 km wygodną drogą w większości dwupasmową. Działka w zacisznej ślepej uliczce. Sąsiednie działki o podobnym charakterze już zabudowane domami rekreacyjnymi, lub całorocznymi. Blisko do sklepu. Piękne ukształtowanie działki, z miejscem na dom przewidzianym na skarpie z niepowtarzalnym widokiem na jezioro.
Absolutna perełka i unikat.

Kontakt

Joanna Lebiedź

Joanna Lebiedź

Telefon:
501 138 558
Telefon:
022-834-54-32
E-mail:
joanna@lebiedz.pl
Numer licencji:
756

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Vistate dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Vistate z siedzibą przy Lekka 3 lokal 28, 01-910 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres joanna@lebiedz.pl… czytaj więcej