Halinów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
998 000 PLN
Cena za m2
156,43 PLN
Powierzchnia działki
6 380 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Nie
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Studnia
Rodzaj kanalizacji
Brak
Numer oferty
1426/2439/OGS

Opis nieruchomości

Działka deweloperska w gminie Halinów.

Jedynie 10 km od wschodniej granicy  Warszawy. Brzeziny to urokliwa i bardzo dobrze skomunikowana z Warszawą  miejscowość, z której już niebawem (wg informacji do końca 2021 r.) po oddaniu do użytku tunelu pod Ursynowem do Centrum miasta dojedziemy w niespełna 20 minut.  Działki znajdują się około 3 minuty od wjazdu na autostradę (Węzeł Stary Konik), w malowniczej okolicy.
W najbliższym sąsiedztwie szkoła, nowe boisko, pętla autobusowa. Lokalizacja z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom koni z racji obecności w sąsiedztwie znanej stadniny koni Grand Horses, oraz dla osób ceniących sobie rekreację na świeżym powietrzu: rzeka Mienia z kąpieliskiem (około 700 m).
Kompleks działek możliwy jest do zakupu jako całość 6380 m2 i w tej opcji to doskonała oferta DLA DEWELOPERA poszukującego ciekawej, dobrze skomunikowanej lokalizacji z dobra ceną na budowę osiedla  domów jednorodzinnych  lub jako pojedyncze DZIAŁKI NA DOM Z OGRODEM, dla klientów poszukujących swojego wymarzonego miejsca (możliwość wydzielenia działek o minimalnej  powierzchni 1 000 metrów). 
Dostęp do drogi gminnej utwardzonej, media w drodze około 300 m.

Gmina Halinów położona jest w centralnej części województwa mazowieckiego w powiecie mińskim.. Północna i południowa część Gminy Halinów wchodzi w skład Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Na terenie Gminy znajdują się obszary przyrodniczo i krajobrazowo cenne: okazy drzew - 46 pomników przyrody, chronione wydmy porośnięte borem sosnowym w północnej i południowej części Gminy, stawy i obszary bagienne zachowane w niezmienionej formie.

Położenie Gminy Halinów w bliskim sąsiedztwie Warszawy jest źródłem korzyści zarówno dla jej mieszkańców jak i miasta - bliskość Warszawy podnosi atrakcyjność inwestycyjną  Gminy. Większość z działających firm to mikroprzedsiębiorcy. Ich wzrastająca liczba świadczy o dynamice i rozwoju przedsiębiorczości na terenie. Gmina Halinów z racji położenia blisko Warszawy, jak i przebiegu trasy kolejowej i drogowej relacji Warszawa-Moskwa w ostatnich kilkunastu latach cieszy się dużym zainteresowaniem osiedlających się mieszkańców. To przyczyniło się do zwiększenia wydatków na inwestycje w zakresie budowy sieci wodociągowych, kanalizacyjnych, rozbudowy oczyszczalni ścieków, przebudowy stacji uzdatniania wody, dróg oraz chodników i ich oświetlenia, a także budowy nowych placówek użyteczności publicznej: oświatowych (przedszkole, gimnazjum), ochrony zdrowia (przychodnia zdrowia i rehabilitacyjna) oraz siedziby zakładu komunalnego, jak i rekreacyjno-wypoczynkowych (hala i sala sportowa, boiska orlik, place zabaw, centrum rekreacyjne, sieć gastronomiczno-hotelarska). 

Zapraszam, na prezentację!


Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Anna Siemiradzka

Anna Siemiradzka

Telefon:
606 343 994
E-mail:
anna.siemiradzka@lebiedz.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Vistate dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Vistate z siedzibą przy Lekka 3 lokal 28, 01-910 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres joanna@lebiedz.pl… czytaj więcej